Štvrtok, 26. november 2020
Oblačno  0,4 °C
Mimoriadne správy

Syn napadol matku pre toaletný papier. Žena povedala polícii, že ho príliš rýchlo míňal

 Webnoviny  12. apríl 2020  128
Syn napadol matku pre toaletný papier. Žena povedala polícii, že ho príliš rýchlo míňal

12.4.2020 (Webnoviny.sk) - Polícia z kalifornského Saugusu zatkla a obvinila 26-ročného muža z ublíženia na zdraví po tom, ako udrel svoju matku. Dôvodom bolo, že pred ním ukryla toaletný papier, čo je v USA v čase šírenia koronavírusu nedostatkový tovar.

Viac o téme: Koronavírus v USA


Hovorkyňa kancelárie šerifa okresu Los Angeles Shirley Miller pre CNN povedala, že polícia prišla do domu približne o 3:00 tamojšieho času po tom, ako muž napadol matku.

"Nikdy predtým som nepočula, že by niekoho zatkli pre hádku o toaletný papier," uviedla hovorkyňa s tým, že obeť odmietla lekárske vyšetrenie. Žena polícii potvrdila, že papier ukryla, pretože jej syn ho príliš rýchlo míňal.

Po tom, ako ľudia zostali v domácej karanténe, sa objavili obavy z pribúdania prípadov domáceho násilia. Polícia z okresu Los Angeles potvrdila, že takýto nárast už zaregistrovala a na sociálnej sieti Facebook zverejnila telefónne čísla pre prípadné obete.

Viac o téme: KoronavírusViac k témam: domáce násilie, Koronavírus, Koronavírus COVID-19 v USA
Zdroj: Webnoviny.sk - Syn napadol matku pre toaletný papier. Žena povedala polícii, že ho príliš rýchlo míňal © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.