Pondelok, 20. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Stúpol počet obetí hurikánu Michael, najviac mŕtvych hlásia zo štátu Florida
Webnoviny 19. október 2018 696
MEXICO BEACH 19. októbra (WebNoviny.sk) - Hurikán Michael si v americkom štáte Florida vyžiadal najmenej 24 mŕtvych. Vo štvrtok večer to potvrdil zástupca tamojších úradov Alberto Moscoso s tým, že najnovšie zaregistrovali tri úmrtia v Bay County, kde zomrelo celkovo 15 ľudí. Po jednej obeti hlásia aj v okresoch Gulf a Calhoun a dvoch mŕtvych našli v Jackson County.
Michael zasiahol Floridu 10. októbra, pričom pustošil aj štáty Georgia, kde zomrel jeden človek, Virginia, kde zahynuli šiesti a Severná Karolína, odkiaľ hlásili troch mŕtvych. Celkovo si vyžiadal 34 životov.
Viac k témam: Florida, hurikán Michael
Zdroj: Webnoviny.sk - Stúpol počet obetí hurikánu Michael, najviac mŕtvych hlásia zo štátu Florida © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Občianske združenie Mladá Šaca odovzdalo na košickom magistráte petíciu občanov mestskej časti – VIDEO
Zamestnankyne úradu práce v Pezinku zneužili systém pomoci počas pandémie, vznikla škoda viac ako pol milióna eur
Piešťany chystajú na otvorenie letnej kúpeľnej sezóny bohatý program, Kolonádový most je však stále zatvorený – FOTO