Piatok, 22. október 2021
Slnečno  10,2 °C
Mimoriadne správy

Strelec zabil neďaleko Ríma muža a dvoch chlapcov a zabarikádoval sa v dome. Policajti ho našli mŕtveho

 Webnoviny  13. jún 2021  140
Strelec zabil neďaleko Ríma muža a dvoch chlapcov a zabarikádoval sa v dome. Policajti ho našli mŕtveho

13.6.2021 (Webnoviny.sk) - Strelec zabil neďaleko Ríma staršieho muža a dvoch chlapcov. Následne sa zabarikádoval v dome. Polícia ho našla vo vnútri bez známok života. Starostka Ríma Virginia Raggi uviedla, že ju incident v meste Ardea šokoval. Príbuzným obetí vyjadrila úprimnú sústrasť.

Polícia najprv obkľúčila dom, v ktorom sa strelec nachádzal. Starosta mesta Mario Savarese novinárom povedal, že o mužovi bolo známe, že bol "nestabilný a v minulosti sa už vyhrážal zabitím obyvateľov".

Politik uviedol, že zatiaľ nie je známe, či sa zastrelil až po príchode polície. Podotkol, že streľbu bolo počuť, keď sa policajti pripravovali vtrhnúť do domu.

Bližšie informácie zatiaľ nie sú známe.

Viac k témam: streľba
Zdroj: Webnoviny.sk - Strelec zabil neďaleko Ríma muža a dvoch chlapcov a zabarikádoval sa v dome. Policajti ho našli mŕtveho © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.