Piatok, 4. júl 2025
Oblačno  20 °C
Mimoriadne správy

Sever Talianska zasiahli záplavy, jeden človek zomrel a viacero je nezvestných

 Webnoviny   3. október 2020  450  
Sever Talianska zasiahli záplavy, jeden človek zomrel a viacero je nezvestných

3.10.2020 (Webnoviny.sk) - Jeden človek zomrel a 11 ďalších je nezvestných po silných záplavách na severe Talianska. Tie v noci spôsobil prívalový dážď. Informuje o tom agentúra AFP.

Predstavitelia civilnej ochrany v regióne Valle d'Aosta informovali, že počas záchrannej operácie zomrel dobrovoľný hasič. Nezvestných hlásia z Piemontu, kde veľká voda odrezala niekoľko dedín.



Viac k témam: záplavy
Zdroj: Webnoviny.sk - Sever Talianska zasiahli záplavy, jeden človek zomrel a viacero je nezvestných © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vážime si vaše súkromie!x

Táto webová stránka používa technológie ako napr. cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť Vašu prácu s našou stránkou. Tento nástroj tiež používame s cieľom merania výsledkov alebo zosúladenia obsahu našej stránky. Keďže si vážime vaše súkromie, touto cestou by sme vás chceli požiadať o povolenie na využívanie týchto technológií.