Nedeľa, 10. december 2023
Mimoriadne správy

Šesťročný chlapec vybral zo sejfu nabitú zbraň a zastrelil svoju päťročnú sestru, polícia zatkla oboch rodičov

 Webnoviny  27. júl 2022  125  
Šesťročný chlapec vybral zo sejfu nabitú zbraň a zastrelil svoju päťročnú sestru, polícia zatkla oboch rodičov

27.7.2022 (Webnoviny.sk) - Šesťročný chlapec z americkej Indiany smrteľne postrelil svoju päťročnú sestru. Informuje o tom polícia, podľa ktorej v súvislosti so smrťou dievčatka zatkli rodičov detí.

Záchranári našli dievča v utorok krátko popoludní so strelnou ranou na hlave v dome v meste Muncie, asi sto kilometrov severovýchodne od Indianapolisu. Previezli ju do nemocnice, kde ju vyhlásili za mŕtvu.

Rodičov už obvinili


Jacob Grayson povedal vyšetrovateľom, že jeho šesťročný syn vybral zo sejfu jednu z dvoch nabitých zbraní a zastrelil ňou svoju sestru, uviedla polícia.

Dvadsaťosemročného Graysona a jeho 27-ročnú manželku Kimberly Grayson predbežne obvinili zo zanedbania závislej osoby vedúceho k smrti a tiež ďalších troch bodov súvisiacich so zanedbaním.

Kľúč vraj našiel v spálni


Chlapec polícii povedal, že kľúč k sejfu našiel v spálni rodičov a zbraň si vzal, zatiaľ čo matka spala. Podľa rodičov už trezor otvoril aj predtým.

Kimberly Grayson tiež polícii povedala, že s manželom chlapca vzali na strelnicu, aby ho naučili strieľať.

Viac k témam: Krimi, Streľba
Zdroj: Webnoviny.sk - Šesťročný chlapec vybral zo sejfu nabitú zbraň a zastrelil svoju päťročnú sestru, polícia zatkla oboch rodičov © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.