Pondelok, 3. február 2025
Mimoriadne správy
- Rusko čelí vysokým stratám na východe Ukrajiny, pri meste Pokrovsk stratilo v januári 15-tisíc vojakov
- Fico odcestuje do Bruselu na neformálny samit, kľúčovým bodom rokovaní bude posilnenie obrany EÚ a spolupráca s NATO
- Turecko je ochotné prijať niektorých Palestínčanov prepustených z izraelského väzenia
- Fiala odmieta obnoviť rokovania s Ficom. Nie je to v záujme Českej republiky, tvrdí
- Ruský útok zasiahol bývalú školu v Sudži, štyria civilisti zomreli. Kyjev to označuje za vojnový zločin
ATÉNY 28. novembra (WebNoviny.sk) - Grécka protiteroristická jednotka zadržala v Aténach v spojitosti s vyšetrovaním tureckej militantnej skupiny deväť občanov Turecka.
Stalo sa tak niekoľko dní pred plánovanou návštevou tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana, ktorý sa v hlavnom meste Grécka plánuje zdržať 7. a 8. decembra.
Odporúčame:
Tínedžera uznali vinným z prípravy teroristického útoku počas koncertu Justina Biebera
Osem mužov a jednu ženu zadržali v utorok v oblastiach Neos Kosmos a Kallithea. Bližšie detaily zatiaľ nezverejnili, no polícia dodala, že akcia súvisí so starším vyšetrovaním tureckej militantnej skupiny v Grécku.
Viac k témam: súd, Turecko, zatknutie
Zdroj: Webnoviny.sk - Protiteroristická jednotka zadržala niekoľko občanov Turecka © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Vesmírna agentúra Roskosmos stratila kontakt s novou meteorologickou družicouNasledujúci článok
Pobrežná stráž zachránila desiatky migrantov z tureckej lode