Nedeľa, 10. december 2023
Mimoriadne správy

Princ Harry vyzdvihol neochvejný pôvab a dôstojnosť kráľovnej Alžbety II.

 Webnoviny  12. september 2022  73  
Princ Harry vyzdvihol neochvejný pôvab a dôstojnosť kráľovnej Alžbety II.

12.9.2022 (Webnoviny.sk) - Princ Harry, vojvoda zo Sussexu v prvom oficiálnom vyjadrení po úmrtí britskej kráľovnej Alžbety II., vyzdvihol „neochvejný pôvab a dôstojnosť" svojej starej mamy.

Viac o téme: Úmrtie britskej kráľovnej Alžbety II.V osobnom vyhlásení, ktoré v pondelok zverejnili na webstránke Archewell Harryho a jeho manželky Meghan, sa tiež vyjadril, že si uchováva všetky spoločne prežité chvíle „od najranejších detských spomienok" až po prvé stretnutie s ňou ako svojou vrchnou veliteľkou a prvé stretnutie kráľovnej s jeho manželkou a tiež to, keď prvý raz „objala svoje milované pravnúčatá".

Zobraziť fotogalériu k článku:
Úmrtie britskej kráľovnej Alžbety II. (fotografie)

Harry sa pred dvoma rokmi vzdal postavenia v kráľovskej rodine a spolu s manželkou sa presťahoval do Spojených štátov. V sobotu sa spolu s Meghan pripojili k jeho bratovi, princovi Williamovi a jeho manželke Catherine a stretli sa so smútiacimi pred zámkom vo Windsore.

Viac k témam: Úmrtie britskej kráľovnej Alžbety II.
Zdroj: Webnoviny.sk - Princ Harry vyzdvihol neochvejný pôvab a dôstojnosť kráľovnej Alžbety II. © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.