Utorok, 7. apríl 2020
Jasno  5,4 °C
Mimoriadne správy

Pri požiari auta zhoreli tri deti a muž, ženu s rozsiahlymi popáleninami previezli do nemocnice (video)

 Webnoviny  19. február 2020  17
Pri požiari auta zhoreli tri deti a muž, ženu s rozsiahlymi popáleninami previezli do nemocnice (video)

19.2.2020 (Webnoviny.sk) - V austrálskom meste Brisbane zomreli pri požiari auta štyri osoby, medzi nimi aj tri deti do desať rokov. Vo vozidle zomrel aj jeden muž a ženu, ktorá utrpela rozsiahle popáleniny, previezli do nemocnice.

Okoloidúci sa ich snažil dostať z auta


"Je to strašné. Ešte sme len začali s vyšetrovaním. Auto bolo pri príchode polície celé v plameňoch," povedal v stredu novinárom detektív Mark Thompson a dodal, že obete boli miestni obyvatelia.

Zdravotníci takisto ošetrili okoloidúceho, "ktorý sa zo všetkých síl snažil dostať do auta". Utrpel pritom popáleniny v oblasti tváre a musel ísť do nemocnice.

Žena vraj bola poliata benzínom


Svedkovia pre miestne médiá uviedli, že videli, ako z auta vyskočila žena v plameňoch a kričala "polial ma benzínom".

Polícia vyhlásila, že zatiaľ nemôže potvrdiť identitu obetí a odmietla sa vyjadriť k správam o domácom násilí.Viac k témam: požiar auta, úmrtie, úmrtie dieťaťa
Zdroj: Webnoviny.sk - Pri požiari auta zhoreli tri deti a muž, ženu s rozsiahlymi popáleninami previezli do nemocnice (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.