Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
Polícia vyšetruje úmrtie 20 ľudí v nočnom klube, mali oslavovať koniec školských skúšok
26.6.2022 (Webnoviny.sk) - Juhoafrická polícia vyšetruje úmrtia najmenej 20 mladých ľudí v nočnom klube v meste East London. Čo viedlo k ich smrti, nie je zatiaľ jasné. Údajne boli na párty pri príležitosti konca školských skúšok.
Miestne noviny Daily Dispatch informovali, že telá boli na stoličkách a stoloch bez viditeľných známok po zraneniach. „V tejto chvíli nemôžeme potvrdiť príčinu smrti. Čo najskôr vykonáme pitvy, aby sme zistili pravdepodobnú príčinu úmrtia. Zosnulých previezli do štátnych márnic,“ uviedol hovorca ministerstva zdravotníctva Siyanda Manana. Na miesto vycestoval aj minister polície Bheki Cele.
Majiteľ klubu Siyakhangela Ndevu sa pre vysielateľa eNCA vyjadril, že ho na miesto zavolali v nedeľu skoro ráno a povedali mu, že tam bolo veľa ľudí a niektorí sa pokúšali dostať dnu silou.
Viac k témam: juhoafrická polícia, Nočný klub
Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia vyšetruje úmrtie 20 ľudí v nočnom klube, mali oslavovať koniec školských skúšok © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Minister Šojgu skontroloval ruskú armádu, vypočul si správy o aktuálnej situácii
Slovensko na križovatke. Poslanci dali v prvom čítaní zelenú zrušeniu Úradu na ochranu oznamovateľov
Kauza Mýtnik sa blíži k verdiktu, Špecializovaný trestný súd ukončil dokazovanie
Spoluprácu s Českou republikou je potrebné rozširovať na všetkých úrovniach, tvrdí prezident Pellegrini