Nedeľa, 21. júl 2024
Slnečno  27,5 °C
Mimoriadne správy

Pellegrini odcestoval na samit NATO do Washingtonu. Okrem rokovaní má v pláne aj viaceré stretnutia

 Webnoviny   8. júl 2024  65  
Pellegrini odcestoval na samit NATO do Washingtonu. Okrem rokovaní má v pláne aj viaceré stretnutia

8.7.2024 (SITA.sk) - Prezident SR Peter Pellegrini v pondelok dopoludnia odcestoval do Washingtonu, kde sa počas tohto týždňa zúčastní na samite NATO. Ako ďalej informovala Kancelária prezidenta SR, spolu s Pellegrinim sa na samite zúčastní aj podpredseda vlády a minister obrany Robert Kaliňák a minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Juraj Blanár.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


„Prezidenta okrem rokovaní na samite čakajú aj viaceré stretnutia s politickými lídrami vrátane stretnutia s krajanskou komunitou," uviedla prezidentská kancelária.Viac k témam: Minister obrany SR, Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR, Prezident SR, Samit NATO
Zdroj: SITA.sk - Pellegrini odcestoval na samit NATO do Washingtonu. Okrem rokovaní má v pláne aj viaceré stretnutia © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.