Sobota, 6. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko má nový duchovný symbol vo Vatikáne, Pellegrini hovorí o nádeji v čase napätia a neistoty doma aj vo svete – VIDEO, FOTO
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
Otec zastrelil pred deťmi ich matku, neušetril ani svokru a švagrinú
17.9.2019 (Webnoviny.sk) - V Španielsku zatkli muža, ktorý sa priznal, že zastrelil svoju bývalú manželku pred ich spoločnými dvoma deťmi. Neušetril ani svokru a švagrinú.
Stalo sa tak v čase, keď sa deti vo veku štyri a sedem rokov chystali v pondelok ráno do školy. Štyridsaťpäťročný muž sa po úteku z miesta činu v meste Valga na severozápade Španielska sám prihlásil na polícii.
Tá neregistrovala žiadne predchádzajúce sťažnosti na násilie voči obetiam. Pár sa rozviedol minulý rok. Miestne médiá informovali, že José Luis Abet Lafuente nedávno obvinil svoju bývalú ženu, že mu bráni stýkať sa z deťmi.
Španielsky premiér Pedro Sánchez označil vraždy za "strašnú" tragédiu a "rodové násilie". "Nezastavíme sa, kým sa zabíjanie žien neskončí," napísal na Twitteri.
Viac k témam: streľba, vražda
Zdroj: Webnoviny.sk - Otec zastrelil pred deťmi ich matku, neušetril ani svokru a švagrinú © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Táto „obyčajná burina“ môže zachrániť vašu pečeň aj trávenie
Kauza Mýtnik sa blíži k verdiktu, Špecializovaný trestný súd ukončil dokazovanie
Giving Tuesday v Červenom nose – žiaci vytvorili nový outfit klaunských áut, aby potešili deti v nemocniciach