Streda, 29. január 2020
Mierne sneženie  -2 °C
Mimoriadne správy

Osemročný chlapec si vzal matkino auto a vydal sa na nočnú jazdu, uháňal rýchlosťou 140 km/h

 Webnoviny  23. august 2019  36
Osemročný chlapec si vzal matkino auto a vydal sa na nočnú jazdu, uháňal rýchlosťou 140 km/h

23.8.2019 (Webnoviny.sk) - Osemročný chlapec na západe Nemecka si vzal matkino auto a vydal sa na nočnú jazdu po diaľnici. Informovala o tom nemecká polícia.

Matka zalarmovala policajtov v meste Soest v stredu v skorých ranných hodinách, keď zaregistrovala zmiznutie svojho syna aj auta.

Chlapca nakoniec našli na odpočívadle pri diaľnici, kde auto odparkoval, zapol výstražné svetlá a postavil výstražný trojuholník.

Podľa polície sa chlapec začal cítiť "nesvoj", keď dosiahol na ceste rýchlosť 140 kilometrov za hodinu. Chlapcova matka povedala, že pravidelne jazdí na motokárach a v minulosti už skúšal aj jazdu autom na ich súkromnom pozemku.

Viac k témam: chlapec
Zdroj: Webnoviny.sk - Osemročný chlapec si vzal matkino auto a vydal sa na nočnú jazdu, uháňal rýchlosťou 140 km/h © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.