Piatok, 24. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Nemeckého antiglobalistu odsúdili na tri roky za hodenie fľaše do policajta
Webnoviny 9. január 2018 260
BERLÍN 9. januára (WebNoviny.sk) - Na tri roky odňatia slobody odsúdili v utorok v Nemecku antiglobalistu, ktorý počas minuloročných protestov proti summitu G20 v Hamburgu hodil do policajta fľašu a spôsobil mu zranenie.
Odporúčame:
Zatkli členku Pussy Riot, pred centrálou ruskej tajnej služby mala poburujúci transparent
Agentúra AP pripomína, že ide o doteraz najtvrdší trest za účasť na násilnostiach počas protestov antiglobalistov. Dvadsaťosemročný muž z Hamburgu, ktorý má aj z minulosti register trestov plný menej závažných trestných činov, podľa policajných záznamov rozbil pivovú fľašu a jej torzo hodil do policajta. Trafil ho do ruky a spôsobil mu len ľahšie zranenia.
Viac k témam: antiglobalista, krimi, nemecká polícia, Nemecko, protest, summit G20
Zdroj: Webnoviny.sk - Nemeckého antiglobalistu odsúdili na tri roky za hodenie fľaše do policajta © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Na titulnej strane magazínu Playboy zobrazia po prvý raz transrodovú modelku
Colný tranzit v EÚ sa digitalizuje, Slovensko zaviedlo systém NCTS P6
Boli príliš slobodné. A preto ich potrestali. Mrazivý historický román Hon na sestry
Kandidátom KDH na primátora Hlohovca je Ľubomír Petrek, z námestia nemá byť podľa neho parkovisko – VIDEO