Pondelok, 24. január 2022
Jasno  -3,7 °C
Mimoriadne správy

Neďaleko vchodu do amerického Pentagonu došlo k streľbe, hlásia viacero zranených

 Webnoviny   3. august 2021  100
Neďaleko vchodu do amerického Pentagonu došlo k streľbe, hlásia viacero zranených

3.8.2021 (Webnoviny.sk) - Streľba neďaleko vchodu do Pentagonu si v utorok vyžiadala viacero zranených. Sídlo Ministerstva obrany Spojených štátov amerických následne dočasne uzavreli.

Hasičské oddelenie okresu Arlington hlásilo „viacero pacientov“, no hneď nebolo jasné, či boli postrelení, ani rozsah ich zranení. Medzi zranenými je údajne aj policajt.

Okolo poludnia miestneho času už hlásili, že miesto incidentu je zabezpečené a zrušili aj lockdown, s výnimkou miesta činu.

Minister obrany Lloyd Austin a predseda Zboru náčelníkov štábov ozbrojených síl USA Mark Milley boli v čase streľby na stretnutí s prezidentom Joeom Bidenom v Bielom dome.

Viac k témam: streľba
Zdroj: Webnoviny.sk - Neďaleko vchodu do amerického Pentagonu došlo k streľbe, hlásia viacero zranených © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.