Pondelok, 20. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Násilie v Londýne neutícha, v britskej metropole za dva dni na smrť dobodali troch ľudí
Webnoviny 17. apríl 2018 869
LONDÝN 17. apríla (WebNoviny.sk) - Vo východnom Londýne zomrel v pondelok v dôsledku bodných poranení mladý muž. V súvislosti s útokom zatiaľ nikoho nezatkli. Mladíka, ktorý má podľa predpokladov 18 rokov, napadli vo večerných hodinách v oblasti Forest Gate. Políciu na miesto privolali okolo 22:50, obeť však krátko pred 23:30 zomrela, informovala televízna stanica Sky News.
Odporúčame:
Kriminalita v Londýne narastá, 17-ročné dievča pri streľbe neprežilo
Vražda sa stala len deň po tom, ako v britskej metropole v priebehu niekoľkých desiatok minút dobodali na smrť iné dve osoby. Vo štvrti Colindale v severnom Londýne sa terčom útoku nožom stal 26-ročný muž, žena tridsiatnička neprežila napadnutie v Brixtone v južnom Londýne. V oboch prípadoch malo ísť o domáce násilie.
Útoky sa stali v čase, keď Londýn čelí prudkému nárastu násilia. Pokiaľ bude tento trend pokračovať, zažije britská metropola v tomto roku omnoho viac vrážd ako vlani.
Viac k témam: Londýn, nože, smrť, útok, zranenie
Zdroj: Webnoviny.sk - Násilie v Londýne neutícha, v britskej metropole za dva dni na smrť dobodali troch ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Občianske združenie Mladá Šaca odovzdalo na košickom magistráte petíciu občanov mestskej časti – VIDEO
Uhrík prekvapil v diskusii, Matovičovi fandí v boji proti korupcii, ale spoluprácu si nevie predstaviť
Zamestnankyne úradu práce v Pezinku zneužili systém pomoci počas pandémie, vznikla škoda viac ako pol milióna eur