Pondelok, 20. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Na výletnej lodi v Rakúsku vypukol požiar, hlásia niekoľko zranených
Webnoviny 24. júl 2017 322
VIEDEŇ 24. júla (WebNoviny.sk) - Na výletnej lodi v rakúskej obci Schönbühel-Aggsbach v okrese Melk vypukol v pondelok približne o 13:00 požiar. Informuje o tom rakúsky portál orf.at. Z paluby lode podľa jeho údajov zachránili takmer 190 osôb. Pri udalosti na Dunaji zasahovali hasičské vozidlá, záchranári aj dva vrtuľníky.
Odporúčame:
Požiar na juhu Chorvátska spôsobil výbuchy mín z čias bojov o Dubrovník
Na riečnej výletnej lodi A-Rosa Riva sa plavilo 150 pasažierov a 39 členov posádky. Osem osôb museli záchranári ošetriť po tom, ako sa nadýchali dymu. Dvoch pasažierov previezol záchranársky vrtuľník do nemocnice.
Loď sa plavila z Linzu do Budapešti. Požiar podľa pracovníkov Červeného kríža vypukol vo wellness centre lode, a to pravdepodobne v saune.
Viac k témam: loď, požiar, Rakúsko
Zdroj: Webnoviny.sk - Na výletnej lodi v Rakúsku vypukol požiar, hlásia niekoľko zranených © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Prevádzačovi, v ktorého prívese našli mŕtvoly a dehydrovaných ľudí, hrozí trest smrtiNasledujúci článok
Video: Zlatý budhistický chrám pohltila za pol minúty rozvodnená rieka
Občianske združenie Mladá Šaca odovzdalo na košickom magistráte petíciu občanov mestskej časti – VIDEO
Uhrík prekvapil v diskusii, Matovičovi fandí v boji proti korupcii, ale spoluprácu si nevie predstaviť
Zamestnankyne úradu práce v Pezinku zneužili systém pomoci počas pandémie, vznikla škoda viac ako pol milióna eur