Streda, 22. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
Na vlak vo Vysočanoch údajne strieľali, polícia našla poškodené okná na piatich vagónoch
Webnoviny 18. júl 2019 704
18.7.2019 (Webnoviny.sk) - Na železničnej stanici v pražských Vysočanoch v stredu večer zasahovala polícia z dôvodu údajnej streľby na vlak. Cestujúci museli vlak opustiť a pokračovať iným spojom, informuje český spravodajský portál iDNES.cz.
Privolaní kriminalisti zistili, že poškodené sú okná na piatich vagónoch. Policajti teraz vyšetrujú, čo presne poškodenie okien vlaku spôsobilo a pátrajú po doteraz neznámom páchateľovi, uviedla hovorkyňa pražskej polície Eva Kropáčová.
Podľa serveru TN.cz jeden z cestujúcich vo vlaku za jazdy počul ranu a mohlo teda ísť o streľbu. Polícia žiada všetkých cestujúcich z vlaku, ktorí si všimli niečoho podozrivého alebo majú akékoľvek informácie k tomuto prípadu, aby sa ozvali na linku 158.
Viac k témam: česká polícia, streľba, vlak
Zdroj: Webnoviny.sk - Na vlak vo Vysočanoch údajne strieľali, polícia našla poškodené okná na piatich vagónoch © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Video: Muž podpálil štúdio animovaného filmu, v budove sa nachádzali desiatky ľudí
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nezabudnuteľné momenty na MS 2026. Nórske veslovanie, virálny Haaland, skvelé Kapverdy či politický zásah Trumpa – VIDEO, FOTO
Fico ostro zaútočil na Európsku komisiu, jej správu o právnom štáte označil za pokryteckú – VIDEO