Pondelok, 14. júl 2025
Mimoriadne správy

Na večierku v Chicagu sa strieľalo, z trinástich zranených sú štyria v kritickom stave

 Webnoviny  22. december 2019  467  
Na večierku v Chicagu sa strieľalo, z trinástich zranených sú štyria v kritickom stave

22.12.2019 (Webnoviny.sk) - Počas večierka v chicagskej South Side v nedeľu nadránom postrelili 13 ľudí, pričom štyria z nich sú v kritickom stave. Informuje o tom chicagská polícia, podľa ktorej streľba vypukla po hádke na večierku organizovanom na pamiatku osoby, ktorú zavraždili v apríli. Prvé výstrely pritom padli zhruba polhodinu po polnoci.

Obete sú vo veku 16 až 48 rokov a majú zranenia rôzneho rozsahu na rôznych častiach tela. V súvislosti s incidentom vypočúvajú dve osoby, z ktorých jednu zadržali so zbraňou.

Zdroj: Webnoviny.sk - Na večierku v Chicagu sa strieľalo, z trinástich zranených sú štyria v kritickom stave © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vážime si vaše súkromie!x

Táto webová stránka používa technológie ako napr. cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť Vašu prácu s našou stránkou. Tento nástroj tiež používame s cieľom merania výsledkov alebo zosúladenia obsahu našej stránky. Keďže si vážime vaše súkromie, touto cestou by sme vás chceli požiadať o povolenie na využívanie týchto technológií.