Utorok, 20. január 2026
Mimoriadne správy
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
- Trump vyzval Kubu na dohodu, kým nebude neskoro. Rubio by vraj mohol byť prezidentom
Na uniforme policajta z New Yorku explodovala kamera, k incidentu sa už vyjadril aj výrobca
NEW YORK 22. októbra (WebNoviny.sk) - Newyorská polícia zakázala používanie kamery Vievu LE-5, ktorú nosili policajti na uniforme, po tom, ako jednému z nich explodovala.
Zástupcovia Policajného zboru mesta New York (NYPD) uviedli, že nemenovaný policajt v sobotu v noci spozoroval dym vychádzajúci zo zariadenia, ktoré ihneď odmontoval a následne vybuchlo.
Nikomu sa nič nestalo. Podľa polície prípad odhalil možné nebezpečenstvo vznietenia batérie. Výrobca kamery uviedol, že sa bude snažiť čo najskôr vyriešiť problém.
NYPD stiahol viac ako 15-tisíc nebezpečných kamier. Ostatné typy podobných zariadení môžu muži zákona používať aj naďalej.
Viac k témam: New York, policajt, uniforma
Zdroj: Webnoviny.sk - Na uniforme policajta z New Yorku explodovala kamera, k incidentu sa už vyjadril aj výrobca © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Polícia v Bosne a Hercegovine zabránila migrantom dostať sa do ChorvátskaNasledujúci článok
V Afganistane zastrelili vojaka NATO, k útoku sa zatiaľ nikto neprihlásil
Konsolidácia je tak smutný príbeh, že tu už strácam svoj zmysel pre humor, tvrdí expremiérka Radičová – VIDEO
Pod Spišským hradom otvorili unikátny športový areál, Nordpark v Žehre spája pohyb a históriu
Vlani zanikalo viac firiem aj živností než kedykoľvek predtým, najviac živnostníkov ubudlo v stavebníctve