Nedeľa, 14. jún 2026
Mimoriadne správy
- Top foto dňa (13. jún 2026): Niesenské schody, 250. rokov Ameriky a bohoslužba pre domáce zvieratá
- Moskva priznáva problém s presnosťou rakiet. Väčšiu silu chce dosiahnuť kazetovou muníciou
- Havária vojenského transportného lietadla si vyžiadala päť obetí, informáciu potvrdilo indické letectvo
- Federálny sudca odmietol zastaviť odstránenie Trumpovho mena z Kennedyho centra
- Alího Chameneího pochovajú v Mašhade, bývalého iránskeho vodcu nahradí na poste vlastný syn
Na pokojnom britskom ostrove Gigha sa stal prvý zločin po 20 rokoch, incident vyšetruje polícia
Webnoviny 14. september 2018 654
LONDÝN 14. septembra (WebNoviny.sk) - Na škótskom ostrove Gigha zaznamenali prvý zločin po 20 rokoch. Prevádzkovateľ tamojšieho hotela Ken Deacon v piatok uviedol, že mu zo skladu zmizlo asi dvetisíc libier (v prepočte približne 2250 eur). Krádež odhalili ešte v nedeľu ráno.
Odporúčame:
Pojednávanie o odvolaní vraha švédskej novinárky odročili, člen poroty v závere skolaboval
Prípadom sa zaoberá polícia. "Nechcem z toho robiť veľkú vec, pretože nechcem, aby sem prestali chodiť turisti," uviedol Deacon, ktorý označil život na ostrove za idylický. Ako dodáva agentúra AP, väčšina zo 160 obyvateľov tohto pokojného miesta si ani nezamyká domy.
Viac k témam: krádež, ostrov Gigha, polícia
Zdroj: Webnoviny.sk - Na pokojnom britskom ostrove Gigha sa stal prvý zločin po 20 rokoch, incident vyšetruje polícia © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Ministerstvo vnútra spúšťa tender na revitalizáciu a dostavbu športového centra polície
Ženy prejavujú menší záujem o kryptomeny ako muži, Slovensko je výrazne konzervatívnejšie než Maďarsko
Kino Lumière bude počas leta premietať ocenené filmy za zvýhodnenú cenu