Sobota, 22. január 2022
Zamračené  -2,8 °C
Mimoriadne správy

Na Malte došlo k brutálnej vražde mladej turistky, páchateľ ženu znásilnil a telo pohodil na promenáde

 Webnoviny   7. január 2022  39
Na Malte došlo k brutálnej vražde mladej turistky, páchateľ ženu znásilnil a telo pohodil na promenáde

7.1.2022 (Webnoviny.sk) - Na stredomorskom ostrove Malta našli bezvládne telo poľskej turistky. Ako referuje web gazeta.pl, pitva odhalila, že 29-ročná Paulina bola znásilnená a uškrtená.

Telo Poľky našiel v nedeľu ráno náhodný okoloidúci na promenáde v mesta Sliema. Medzičasom polícia zadržala podozrivého 20-ročného muža, ktorý predtým údajne obťažoval iné ženy a v minulosti ho odsúdili za menšie delikty. Mal tiež problémy s drogami či paranoidným správaním.

Priatelia zavraždenej ženy spustili zbierku na pokrytie nákladov na prevoz tela do Poľska a následný pohreb. Napriek predpokladaným nákladom 20-tisíc eur sa podarilo vyzbierať už približne 34-tisíc.

Viac k témam: Turistka, Vražda, Znásilnenie
Zdroj: Webnoviny.sk - Na Malte došlo k brutálnej vražde mladej turistky, páchateľ ženu znásilnil a telo pohodil na promenáde © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.