Štvrtok, 1. december 2022
Slnečno  0,3 °C
Mimoriadne správy

Muž zastrelil na krajskom úrade v Zlíne svoju expriateľku, ktorá tam pracovala (foto)

 Webnoviny  28. júl 2022  58
Muž zastrelil na krajskom úrade v Zlíne svoju expriateľku, ktorá tam pracovala (foto)

28.7.2022 (Webnoviny.sk) - Na krajskom úrade v Zlíne muž vo štvrtok zastrelil jednu z tamojších zamestnankýň. Informuje o tom spravodajský portál TN.cz. Zlínska polícia uviedla, že 29-ročný muž okolo pol desiatej dopoludnia zastrelil svoju bývalú priateľku a následne sa neúspešne pokúsil o samovraždu. Tridsaťročná žena na mieste zomrela a páchateľ je pod policajným dohľadom v nemocnici.

Streľba sa odohrala na 14. poschodí, kde má podľa portálu Novinky.cz kanceláriu hajtman Zlínskeho kraja Radim Holiš. Ten na sociálnych sieťach uviedol, že streľba sa netýkala fungovania kraja ani úradu, ale je to osobná tragédia. Polícia prípad vyšetruje.

Úrad polícia najprv uzavrela, ale už je prístupný pre verejnosť. Výnimkou je spomenuté 14. poschodie.

Viac k témam: Streľba, Úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk - Muž zastrelil na krajskom úrade v Zlíne svoju expriateľku, ktorá tam pracovala (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.