Piatok, 10. apríl 2020
Slnečno  12,6 °C
Mimoriadne správy

Muž zabíjal v zariadení pre seniorov v USA, po streľbe ostali aj viacerí zranení

 Webnoviny  21. február 2020  32
Muž zabíjal v zariadení pre seniorov v USA, po streľbe ostali aj viacerí zranení

21.2.2020 (Webnoviny.sk) - Streľba v ubytovacom zariadení pre seniorov v americkom meste Caldwell v štáte Idaho si vyžiadala jedného mŕtveho a troch zranených. Polícia potvrdila, že zomrel aj strelec. Šéf tamojšej polície Frank Wyant uviedol, že muži zákona vo štvrtok popoludní našli v komplexe niekoľko obetí streľby. Zranenie utrpel aj policajt, ktorého hospitalizovali a neskôr prepustili.

Bližšie informácie o strelcovi neposkytli, nie je známe ani to, ako zomrel. Polícia vyhlásila, že verejnosti už nehrozí žiadne nebezpečenstvo. Úrady nezverejnili ani mená obetí, pričom nie je známe, či bývali v komplexe. "Sme na začiatku vyšetrovania a všetky informácie sú predbežné," povedal policajt Joey Hoadley.

Viac k témam: streľba
Zdroj: Webnoviny.sk - Muž zabíjal v zariadení pre seniorov v USA, po streľbe ostali aj viacerí zranení © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.