Pondelok, 8. jún 2026
Mimoriadne správy
- Trump: Nikdy som nezaručil, že nebude žiadna vojna. Prečo by som potom vybudoval najsilnejšiu armádu na svete?
- Trump zvažuje kúpu Čagoských ostrovov, jeho administratíva sa obáva námornej špionáže
- Starmer, Macron, Merz a Zelenskyj odprezentovali päť podmienok pre spravodlivý a trvalý mier
- Pašinjan zvíťazil vo voľbách, chce pokračovať v približovaní Arménska k Západu
- Top foto dňa (7. jún 2026): Akcia Pups in the Park, French Open Tennis, podpora Ukrajiny a atletika
Muž v Londýne hodil na ženu a jej dve dcéry žieravinu, okrem nich skončili v nemocnici aj policajti a okoloidúci (video)
Webnoviny 1. február 2024 513
1.2.2024 (SITA.sk) - Žena a jej dve dcéry skončili so zraneniami v nemocnici po tom, čo na nich v južnom Londýne muž hodil žieravú látku. Po páchateľovi pátra polícia.
Metropolitná polícia informovala, že páchateľ ešte v stredu večer sotil trojročné dievča na zem a hodil naň, jej osemročnú sestru a 31-ročnú matku alkalickú látku. Žena, ktorá páchateľa zrejme poznala, a najmladšia dcéra podľa polície utrpeli potenciálne život pozmeňujúce zranenia.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Úrad vlády sa pre konsolidáciu sťahuje do nových priestorov, ukončil prenájom v centre Bratislavy
Uskutoční sa 35. ročník podujatia Divadelná Nitra? Organizátori apelujú na kultúrne angažované osobnosti
Bratislavské mestské kúpaliská otvárajú letnú sezónu, návštevníkov čakajú aj výhodnejšie online vstupenky