Streda, 8. apríl 2020
Prevažne slnečno  5,4 °C
Mimoriadne správy

Muž strihá ženám v električkách vlasy, pátra po ňom polícia

 Webnoviny  18. február 2020  29
Muž strihá ženám v električkách vlasy, pátra po ňom polícia

18.2.2020 (Webnoviny.sk) - Česká polícia spustila pátranie po mužovi, ktorý strihá v pražských električkách ženám vlasy. Ako v utorok informovala Česká televízia, objavilo sa v posledných dňoch už päť takýchto prípadov, a polícia predpokladá, že by ich mohlo byť viac. Mužovi hrozí obvinenie z trestného činu výtržníctva.

Jeden z nahlásených prípadov sa stal začiatkom minulého týždňa, keď žena v električke z centra mesta na Újezd ucítila dotyk na vlasoch, a zakrátko zistila, že jej chýba prameň vlasov.

Ako informoval hovorca pražskej polície Jan Daněk, policajti majú už aj vytipovaného možného páchateľa. V električke s touto ženou cestoval muž, ktorého krátko po tomto incidente zachytila bezpečnostná kamera, ako uteká po ulici. Polícia zverejnila jeho fotografiu a žiada prípadných svedkov, ale aj ďalšie ženy, ktorým niekto v električke odstrihol vlasy, aby sa jej ozvali.

Viac k témam: električka, muž, polícia pátra, vlasy, výtržníctvo
Zdroj: Webnoviny.sk - Muž strihá ženám v električkách vlasy, pátra po ňom polícia © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.