Nedeľa, 25. september 2022
Oblačno  11,6 °C
Mimoriadne správy

Muž spustil streľbu v opatrovateľskom domove pri Rotterdame, z miesta hlásia mŕtvych aj zranených

 Webnoviny   6. máj 2022  104
Muž spustil streľbu v opatrovateľskom domove pri Rotterdame, z miesta hlásia mŕtvych aj zranených

6.5.2022 (Webnoviny.sk) - Dvaja ľudia zomreli a dvaja utrpeli vážne zranenia pri streľbe v opatrovateľskom domove na farme pri holandskom Rotterdame. Rotterdamská polícia na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter uviedla, že podozrivého zatkli a zbraň skonfiškovali. Na mieste boli záchranári a niekoľko vrtuľníkov.

Holandské médiá informovali, že v Alblasserdame prišli o život žena a dievča a zranená je mladá žena a chlapec. Údajný strelec je 38-ročný muž známy polícii pre menšie priestupky, ale nemal záznam v registri trestov. Motív streľby zostáva nejasný.

Farma je podľa webstránky útočiskom pre mladých ľudí a dospelých s telesným postihnutím alebo duševnými chorobami, ako aj pre ľudí snažiacich sa dostať svoj život späť na správnu cestu.

Viac k témam: Streľba, Úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk - Muž spustil streľbu v opatrovateľskom domove pri Rotterdame, z miesta hlásia mŕtvych aj zranených © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.