Štvrtok, 4. jún 2020
Zamračené  20,2 °C
Mimoriadne správy

Muž pobodal ženu vo vlaku, cestujúci ho spacifikovali a odovzdali polícii

 Webnoviny   7. november 2019  123
Muž pobodal ženu vo vlaku, cestujúci ho spacifikovali a odovzdali polícii

7.11.2019 (Webnoviny.sk) - Vo vysokorýchlostnom vlaku neďaleko talianskej Modeny pobodal muž ženu a spôsobil jej vážne zranenia. Ľahšie zranil aj ďalšiu osobu. Informovala o tom talianska spravodajská televízia TG24 s odvolaním sa na predstaviteľku talianskej železničnej polície Annaritu Santantonio. Obaja, páchateľ aj obeť, boli podľa nej Taliani a páchateľ svoju obeť poznal, hoci spolu necestovali. Ďalší cestujúci, keď videli hrôzostrašný útok, páchateľa zakrátko spacifikovali a odovzdali policajtom.

Vlak, ktorý išiel z Turína, zastavil v Bologni a tam aj zostane, kým sa tento čin nevyšetrí. Cestujúcich premiestnili do iného vlaku. Páchateľ podľa polície nechce zatiaľ nič povedať a iba mlčí.

Viac k témam: útok nožom, vlak
Zdroj: Webnoviny.sk - Muž pobodal ženu vo vlaku, cestujúci ho spacifikovali a odovzdali polícii © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.