Nedeľa, 8. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Muž odpálil výbušniny vo veľkoobchodnej predajni, prípad je pod patronátom FBI
LOS ANGELES 6. apríla (WebNoviny.sk) - Polícia vo štvrtok zatkla v kalifornskom Ontariu muža, ktorý vo veľkoobchodnej predajni Sam's Club odpálil dve výbušné zariadenia. Incident si nevyžiadal žiadne zranenie ani škody na budove.
Muži zákona prehľadali aj auto 49-ročného Huga Gonzaleza z Fontany, kde našli "podobné materiály, aké použil v zariadeniach, ktoré objavili v obchode".
Odporúčame:
Foto: Žena vošla do areálu firmy Youtube a začala strieľať, zranila niekoľko osôb a potom sa zabila
Vyšetrovatelia sa snažia zistiť motív jeho činu. Muž konal sám. Polícia takisto prehľadala jeho byt. Na prípade sa podieľajú aj agenti z Federálneho úradu pre vyšetrovanie (FBI) a federálneho Úradu pre alkohol, tabak, zbrane a výbušniny.
Viac k témam: FBI Federal Bureau of Investigation, Kalifornia, polícia, výbušnina
Zdroj: Webnoviny.sk - Muž odpálil výbušniny vo veľkoobchodnej predajni, prípad je pod patronátom FBI © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Nová napínavá a prekvapivá Freida McFadden - Milá Debbie
Príbeh z malého mesta, ktorý je väčší než sa zdá. Detvanka od Jany Iru
Slovensko môže stratiť miliardy eur na rozvoj východu, vláda podľa SaS pre ľudí nič nerobí – VIDEO