Streda, 12. august 2020
Slnečno  26 °C
Mimoriadne správy

Muž nechal v obchode tašky s drogami, zbraňou aj peniazmi, zachytila ho kamera (foto)

 Webnoviny   4. január 2020  52
Muž nechal v obchode tašky s drogami, zbraňou aj peniazmi, zachytila ho kamera (foto)

4.1.2020 (Webnoviny.sk) - Muž v americkom štáte Louisiana nechal v obchode dve tašky, v ktorých sa nachádzali drogy, zbraň, hotovosť a digitálna váha.

Polícia informovala, že obe luxusné tašky položil na stoličku a požiadal zamestnankyňu obchodu, aby sa "o ne postarala", pričom jej sľúbil odmenu sto dolárov (v prepočte približne 90 eur). Žena však ponuku odmietla. Muž odišiel z obchodu a tašky nechal vo vnútri.

Iný zákazník neskôr ohlásil, že v taške sa nachádza zbraň, ktorú polícia napokon identifikovala ako kradnutú. V druhej taške bol okrem iného zrejme aj metamfetamín. Podozrivého zachytila bezpečnostná kamera, no polícia zatiaľ nepozná jeho identitu.

Viac k témam: drogy, zbraň
Zdroj: Webnoviny.sk - Muž nechal v obchode tašky s drogami, zbraňou aj peniazmi, zachytila ho kamera (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Hodnotenie článku

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.