Utorok, 2. jún 2020
Prevažne slnečno  13,2 °C
Mimoriadne správy

Mladý Tunisan napadol muža a ženu sekerou, motív útoku je zatiaľ neznámy

 Webnoviny  31. marec 2020  52
Mladý Tunisan napadol muža a ženu sekerou, motív útoku je zatiaľ neznámy

31.3.2020 (Webnoviny.sk) - V nemeckom Augsburgu napadol muž so sekerou a mačetou ženu a iného muža, ktorý sa jej snažil pomôcť. Prípad sa stal v utorok, keď 27-ročný Tunisan žijúci v tomto meste najprv rozbil čelné sklo na autobuse.

O niekoľko minút neskôr, približne o 04:00 hodine tamojšieho času rozbil čelné sklo a bočné okno na aute 50-ročnej ženy, ktorej sa začal vyhrážať. Obeti pomohol svedok, ktorého útočník zranil mačetou na hlave. Aj napriek tomu sa 28-ročnému hrdinovi podarilo zabrániť páchateľovi v ďalšom vyčíňaní.

Na miesto následne dorazila polícia, ktorá Tunisana zatkla. Zraneného previezli do nemocnice. Motív útoku zatiaľ nie je známy. Polícia prehľadala jeho byt, no nenašla nič, čo by "predstavovalo nebezpečenstvo pre obyvateľov".

Viac k témam: Tunisan, útok sekerou
Zdroj: Webnoviny.sk - Mladý Tunisan napadol muža a ženu sekerou, motív útoku je zatiaľ neznámy © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.