Štvrtok, 1. december 2022
Zamračené  0,5 °C
Mimoriadne správy

Marta Kubišová sa nachádza na JIS-ke, pri operácii vraj išlo o každú minútu

 Webnoviny  31. júl 2022  75
Marta Kubišová sa nachádza na JIS-ke, pri operácii vraj išlo o každú minútu

31.7.2022 (Webnoviny.sk) - Česká speváčka Marta Kubišová je po operácii na jednotke intenzívnej starostlivosti. Pomaly sa zotavuje, povedal pre portál TN.cz jej manažér Petr Větrovský. Prevoz českej hudobnej ikony do nemocnice však bol dramatický. Operovali ju v piatok skoro ráno pre akútnu perforáciu čreva a pri operácii išlo o každú minútu.

„Pani Marta Kubišová bola hospitalizovaná v Nemocnici Na Homolce, kde sa podrobila úspešnému lekárskemu zákroku. Jej stav je dobrý a úspešne sa zotavuje," napísal v nedeľu portálu TN.cz jej manažér.

Kubišová sa už teší, že sa vráti domov. Ani lekári však zatiaľ nevedia, kedy ju do domácej starostlivosti budú môcť prepustiť.

„Ďakuje všetkým fanúšikom a priaznivcom za veľkú podporu a spoločne so svojou rodinou žiada médiá o rešpektovanie súkromia, ktoré teraz potrebuje," dodal Větrovský.

Viac k témam: Operácia
Zdroj: Webnoviny.sk - Marta Kubišová sa nachádza na JIS-ke, pri operácii vraj išlo o každú minútu © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.