Sobota, 22. január 2022
Zamračené  -3,1 °C
Mimoriadne správy

Maroko neprijíma žiadne priame lety do krajiny, pre obavy z omikronu stopli aj trajekty

 Webnoviny  14. december 2021  56
Maroko neprijíma žiadne priame lety do krajiny, pre obavy z omikronu stopli aj trajekty

14.12.2021 (Webnoviny.sk) - Maroko až do dovolania nebude prijímať priame lety do krajiny. Pozastavenie vstupu do krajiny sa najnovšie týka aj trajektov. Dôvodom sú obavy zo šírenia variantu koronavírusu omikron. Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR (MZVEZ SR) o tom informuje na svojej webovej stránke.

Viac o téme: Koronavírus


Zákaz priamych letov bol vydaný s platnosťou od 30. novembra na obdobie dvoch týždňov, marocká vláda sa ho však rozhodla predĺžiť.

Niektoré letecké spoločnosti naďalej umožňujú z krajiny odletieť. O možných odletoch je možné informovať sa na letiskách, v prípade trajektov by sa cestujúci mali obrátiť priamo na prepravné spoločnosti, ktoré ich prevádzkujú.

Viac k témam: Bezpečnostné opatrenia, Cestovanie, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk - Maroko neprijíma žiadne priame lety do krajiny, pre obavy z omikronu stopli aj trajekty © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.