Streda, 3. jún 2020
Slnečno  11,1 °C
Mimoriadne správy

Manželia z Texasu zostali šokovaní po žiadosti správcu, aby si odstránili z domu vianočnú výzdobu

 Webnoviny  15. november 2019  84
Manželia z Texasu zostali šokovaní po žiadosti správcu, aby si odstránili z domu vianočnú výzdobu

15.11.2019 (Webnoviny.sk) - Manželia z texaského mesta San Antonio dostali list, v ktorom ich správca rezidenčnej oblasti žiada, aby z domu odstránili vianočnú výzdobu a vytiahli ju až pred sviatkami.

Claudia a Nick Simonisovci si vyzdobili dom už 1. novembra. O tri dni neskôr dostali od spoločnosti Diamond Association Management & Consulting (DAMC) list, ktorý ich podľa vlastných slov "šokoval".

Nepáči sa im snehuliak


"Nahnevalo ma to, bol som v šoku," povedal pre CNN Nick Simonis s tým, že nepozná žiadne nariadenia, ktoré by obyvateľom hovorili, kedy môžu zdobiť svoje domy.

Spoločnosti DAMC sa nepáči najmä veľký snehuliak, ktorého si podľa jej vyjadrenia majú manželia ešte schovať a dať pred dom až "tesne pred Vianocami". Konkrétny dátum však správca neuviedol.

"Tak ako všetci ostatní, aj my už máme predvianočnú náladu. Milujeme sviatky a moja manželka je v tomto veľmi aktívna," objasnil Simonis a dodal, že jeho manželka rozmiestnila výzdobu už v novembri, keďže je v ôsmom mesiaci tehotenstva a 25. decembra by mala rodiť.

Plánuje pokračovať


"Chceme mať už všetko pripravené," vyjadril sa manžel, ktorý počas víkendu plánuje pokračovať v zdobení domu. Dvojica už má dve deti vo veku sedem a dva roky.

Manželia nevedia, kto mohol správcovi povedať, že už majú vianočnú výzdobu, keďže ich susedia v rozhodnutí podporili. Jeden zo susedov, Charles Minton, si už takisto začal vyzdobovať dom.

"Nemyslím si, že by to mal byť nejaký problém. Toto je o sviatkoch a takto sa na ne pripravujeme. Záleží nám na našich susedoch, a tak by to malo aj byť," dodal.

Viac k témam: list, vianočná výzdoba, žiadosť
Zdroj: Webnoviny.sk - Manželia z Texasu zostali šokovaní po žiadosti správcu, aby si odstránili z domu vianočnú výzdobu © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.