Pondelok, 8. december 2025
Mimoriadne správy
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
- Nemci odrádzajú svojich občanov od vianočných trhov v Prahe. Číha tam smrteľné nebezpečenstvo, tvrdia
- Seniorka za volantom riešila padajúce veci v aute, skončila v rybníku
- Na ruské mesto Belgorod spadla ruská letecká bomba
Ľudia na Times Square začali panikáriť a schovávať sa, vraj počuli zvuky streľby a explóziu
7.8.2019 (Webnoviny.sk) - Ľudí na newyorskom Times Square vystrašil zvuk motorky. Mysleli si, že niekto strieľa a začali panikáriť.
Tamojšia polícia v utorok večer na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter uviedla, že na známom námestí nikto nestrieľa a za zvuky pripomínajúce streľbu môže motorka, ktorá tadiaľ prechádzala.
Muži zákona tiež uviedli, že prijali množstvo telefonátov, ktoré ich upozornili na streľbu, no vyzvali verejnosť, aby bola pokojná. "Oblasť Times Square je veľmi bezpečná," napísali. Televízia PIX11 informovala, že niektorí ľudia si mysleli, že počujú explóziu a bežali sa ukryť do budov a obchodov.
Spojené štáty zažili počas víkendu dve masové streľby v texaskom El Pase a v Daytone v Ohiu, ktoré si spolu vyžiadali 31 mŕtvych.
Viac k témam: americká polícia, streľba
Zdroj: Webnoviny.sk - Ľudia na Times Square začali panikáriť a schovávať sa, vraj počuli zvuky streľby a explóziu © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Najvyšší súd prejedná odvolanie prokurátora vo veci Kádára zo skupiny sátorovcov
Po jedenástich rokoch v Prešove opäť otvorili Generálny konzulát Ukrajiny
Župani kritizujú výpadky podpory pre kultúru a žiadajú riešenia v územnom plánovaní aj sociálnych službách