Nedeľa, 29. január 2023

Mimoriadne správy
- Prevody peňazí z Ruska do zahraničia minulý rok stúpli o 300 až 500 percent
- Pápež František zdôraznil, že homosexualita nie je zločin a svoje predošlé vyjadrenie objasnil
- Rusko sa pri novej ofenzíve pravdepodobne zameria na Luhanskú oblasť
- Západ dosiaľ Kyjevu sľúbil 321 ťažkých tankov, Ukrajinci sa pripravujú na možnú jarnú ruskú ofenzívu
- Belgicko dodá Ukrajine zbrane a vojenskú techniku v hodnote 92 miliónov eur, chýbať nebude ani humanitárna pomoc
Lietadlo Korean Air zišlo z dráhy, pristávalo v zlom počasí (video+foto)
Webnoviny 24. október 2022 52

24.10.2022 (Webnoviny.sk) - Lietadlo spoločnosti Korean Air v nedeľu pri pristávaní na filipínskom Medzinárodnom letisku Mactan-Cebu zišlo z dráhy a vážne sa poškodilo.
Zobraziť fotogalériu k článku:
Lietadlo Korean Air zišlo z dráhy (fotografie)
Na palube bolo 173 ľudí, z toho 162 pasažierov, no z incidentu vyviazli bez zranení. Lietadlo smerujúce z juhokórejského Inčchnonu pristávalo v zlom počasí. Podľa Korean Air sa o to pokúsilo dvakrát a na tretí raz zišlo z dráhy.
Lietadlo ešte v pondelok blokuje jedinú použiteľnú dráhu na letisku Mactan-Cebu, takže to zostáva zatvorené a desiatky tamojších letov zrušili. Filipínske úrady už začali vyšetrovanie.
Viac k témam: Havária lietadla
Zdroj: Webnoviny.sk - Lietadlo Korean Air zišlo z dráhy, pristávalo v zlom počasí (video+foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Zelenskyj odsúdil nepodložené ruské tvrdenia a takzvanej špinavej bombeNasledujúci článok
Musk ubezpečil Ukrajincov, že SpaceX im nevypne Starlink v krajine