Sobota, 17. november 2018
Slnečno  2,4 °C
Mimoriadne správy

Letuška spoločnosti Emirates zomrela po tom, ako vypadla zo stojaceho Boeingu 777

 Webnoviny  17. marec 2018  135
Letuška spoločnosti Emirates zomrela po tom, ako vypadla zo stojaceho Boeingu 777

DUBAJ 17. marca (WebNoviny.sk) - Letuška, ktorá v stredu v Ugande vypadla cez otvorené dvere núdzového východu stojaceho Boeingu 777, zomrela. V sobotu o tom informovala letecká spoločnosť Emirates s tým, že žena podľahla zraneniam, ktoré utrpela pri páde na medzinárodnom letisku Entebbe.

Odporúčame:
Letuška spoločnosti Emirates vypadla zo stojaceho Boeingu

Letecká spoločnosť vo štvrtok zverejnila vyhlásenie, v ktorom uviedla, že letuška "nešťastne vypadla z otvorených dverí počas príprav letu EK730 z Entebbe pre nástup pasažierov". "Zasiahnutej posádke poskytujeme všetku možnú podporu a starostlivosť a budeme plne spolupracovať s úradmi na vyšetrovaní," informovali. Okolnosti incidentu vyšetruje ugandský úrad civilného letectva.

Viac k témam: Boeing 777, Emirates, letuška, smrť, smrteľný úraz
Zdroj: Webnoviny.sk - Letuška spoločnosti Emirates zomrela po tom, ako vypadla zo stojaceho Boeingu 777 © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.