Utorok, 7. apríl 2020
Jasno  4,9 °C
Mimoriadne správy

Len štrnásťročný šofér narazil do policajta, v aute sa viezlo aj niekoľko tínedžeriek

 Webnoviny  17. február 2020  32
Len štrnásťročný šofér narazil do policajta, v aute sa viezlo aj niekoľko tínedžeriek

17.2.2020 (Webnoviny.sk) - V americkom štáte Montana zatkli 14-ročného chlapca, ktorý autom narazil do policajta. Informovala o tom polícia v meste Billings. Tridsaťpäťročného muža previezli do nemocnice s vážnymi zraneniami, ktoré si vyžiadali chirurgický zákrok. Nie je však v ohrození života.

V aute sa nachádzalo aj päť tínedžeriek. Vodiča obvinili z pokusu o úmyselnú vraždu a zverili ho kompetentným úradom. Auto zastavili v sobotu o 1:12 miestneho času po tom, ako policajtom počas predchádzajúceho večera vodič niekoľkokrát unikol.

Keď policajti dávali mladistvým vo vozidle príkazy, auto "sa začalo pohybovať priamo smerom k policajtom", pričom jedného z nich zasiahlo a neďaleko havarovalo. Všetkých šesť tínedžerov vo veku od 13 do 16 rokov sa rozutekalo. Prípad v súčasnosti vyšetrujú.

Viac k témam: americká polícia, dopravná nehoda, tínedžer
Zdroj: Webnoviny.sk - Len štrnásťročný šofér narazil do policajta, v aute sa viezlo aj niekoľko tínedžeriek © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.