Streda, 7. december 2022
Zamračené  -0,1 °C
Mimoriadne správy

Kráľovná Alžbeta II. je pod dohľadom lekárov, zdravotný stav britskej panovníčky je znepokojujúci

 Webnoviny   8. september 2022  36
Kráľovná Alžbeta II. je pod dohľadom lekárov, zdravotný stav britskej panovníčky je znepokojujúci

8.9.2022 (Webnoviny.sk) - Kráľovná Alžbeta II. je pod dohľadom lekárov po tom, čo ich znepokojilo jej zdravie. Oznámil to Buckinghamský palác, podľa ktorého je panovníčka v pohodlí vo svojom škótskom sídle Balmoral.

Najbližšiu rodinu kráľovnej o situácii informovali. Ako o tom informuje spravodajský portál BBC, oznámenie prišlo po tom, čo sa 96-ročná kráľovná stiahla zo stredajšieho virtuálneho zasadnutia Súkromnej rady a lekári jej nariadili odpočinok.

„Moje myšlienky - a myšlienky ľudí v našom Spojenom kráľovstve - sú v tomto čase s Jej Veličenstvom kráľovnou a jej rodinou,“ reagovala na správu o panovníčke premiérka Liz Trussová.

Viac k témam: Britská kráľovná
Zdroj: Webnoviny.sk - Kráľovná Alžbeta II. je pod dohľadom lekárov, zdravotný stav britskej panovníčky je znepokojujúci © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.