Pondelok, 20. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Ivanka nahradila za stolom Donalda Trumpa počas summitu G20, Merkelová súhlasila
Webnoviny 10. júl 2017 262
WASHINGTON 10. júla (Webnoviny.sk) - Americký prezident Donald Trump obhajoval svoje rozhodnutie, aby ho jeho dcéra nakrátko nahradila za stolom so svetovými lídrami počas medzinárodného summitu.
When I left Conference Room for short meetings with Japan and other countries, I asked Ivanka to hold seat. Very standard. Angela M agrees!
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) July 10, 2017
Ruský delegát zverejnil v sobotu na Twitteri fotografiu Ivanky Trumpovej v kresle jej otca na summite štátov G20 v nemeckom Hamburgu. Vyvolal tým kritiku od tých, ktorí takýto krok považujú za nevhodný. Nemecká kancelárka Angela Merkelová to však odbila slovami, že je to úplne normálne.
Trump v pondelok na Twitteri napísal: "Ked som opustil konferenčnú miestnosť pre krátke stretnutia s Japonskom a ďalšími krajinami, požiadal som Ivanku, aby mi podržala miesto. Veľmi bežné. Angela M súhlasí!"
Viac k témam: Angela Merkelová, Donald Trump, Ivanka Trumpová, summit G20
Zdroj: Webnoviny.sk - Ivanka nahradila za stolom Donalda Trumpa počas summitu G20, Merkelová súhlasila © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Milujem Slovensko prináša súboj známych hlasov, sily si zmerajú rádioví moderátori a populárni podcasteri
Union patrí medzi značky s najlepšou komunikáciou – v ankete Hermes komunikátor roka získala poisťovňa hneď tri ceny
Minister Kaliňák potvrdil príchod izraelského systému Barak MX, prvá batéria je už na Slovensku a chráni citlivé územie