Sobota, 13. jún 2026
Mimoriadne správy
- Dohoda medzi Spojenými štátmi a Iránom môže byť uzavretá do 24 hodín, tvrdí Pakistan
- Kyjev udrel na kľúčový ropný terminál pri Kryme, Rusko hlási obeť a viacerých zranených
- Pápež Lev XIV. sa z návštevy Španielska do Ríma vracal s meškaním. Po poruche lietadla využil vojenský špeciál
- Dovolenka 2026 bude drahšia. Polovica Slovákov mení plány, najviac zdražejú letenky
- Elon Musk sa stal prvým bilionárom sveta, akcie SpaceX po debute prudko vzrástli
Interpol zadržal spolu s colníkmi od marca do mája falšovaný tovar v hodnote desiatok miliónov dolárov
Webnoviny 12. júl 2018 773
PARÍŽ 12. júla (WebNoviny.sk) - Medzinárodná policajná organizácia Interpol zadržala spolu s colníkmi a ďalšími orgánmi činnými v trestnom konaní od marca do mája falšovaný a nezákonný tovar v hodnote 25 miliónov dolárov (v prepočte približne 21 miliónov eur).
Podarilo sa im to počas razií v 36 krajinách. Organizácia, ktorá sídli vo Francúzsku, vo štvrtok prezradila, že zadržali antibiotiká, lieky proti malárii, tehotenské testy, cigarety, alkohol či palivo.
Odporúčame:
Zadržali medzinárodne hľadaného teroristu, Ukrajinec mal zmenenú identitu
Razie koordinoval Interpol a vykonali ich v Afrike, Ázii, Južnej Amerike a na Blízkom východe, pričom sa zamerali na obchody, trhy a hraničné prechody. V Nigeri zadržali dve nákladné autá, v ktorých prevážali 29 ton falošných liekov. Zástupcovia Interpolu dodali, že identifikovali alebo zadržali 645 osôb.
Viac k témam: falošný tovar, Interpol
Zdroj: Webnoviny.sk - Interpol zadržal spolu s colníkmi od marca do mája falšovaný tovar v hodnote desiatok miliónov dolárov © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Ministerstvo vnútra spúšťa tender na revitalizáciu a dostavbu športového centra polície
Ženy prejavujú menší záujem o kryptomeny ako muži, Slovensko je výrazne konzervatívnejšie než Maďarsko
Kino Lumière bude počas leta premietať ocenené filmy za zvýhodnenú cenu