Utorok, 18. január 2022
Slnečno  -0,6 °C
Mimoriadne správy

Indická polícia zaistila luxusné hodinky, patrili zosnulému futbalistovi Marodonovi

 Webnoviny  11. december 2021  44
Indická polícia zaistila luxusné hodinky, patrili zosnulému futbalistovi Marodonovi

11.12.2021 (Webnoviny.sk) - Indická polícia na severovýchode krajiny zaistila ukradnuté hodinky, ktoré boli majetkom už zosnulého legendárneho argentínskeho futbalistu Diega Maradonu.

Cenný predmet si privlastnil muž, ktorý v Dubaji v Spojených arabských emirátoch pracoval pre bezpečnostnú službu, ktorá opatruje majetok niekdajšieho skvelého futbalistu. Muž hodinky ukradol minulý týždeň a o niekoľko dní sa vrátil do rodnej Indie.

"Drahé hodinky Hublot, Maradona, Dubaj, polícia v Assame. Sú to podľa vás náhodné slová? Vyzerá to tak, no dnes tieto slová majú niečo spoločné," uviedol na twitteri Bhaskar Jyoti Mahanta, šéf polície v indickom regióne Assam. Podčiarkol tiež, že šlo o príkladnú spoluprácu s políciou v Dubaji. Pripomenul aj to, že spomenutého zlodeja čaká vyšetrovanie a po ňom aj súd.

Futbalová legenda Diego Maradona zomrela v novembri 2020 vo veku 60 rokov. Na MS 1986 priviedol výber Argentíny k zlatu a patri medzi najlepších futbalistov histórie.

Viac k témam: Indická polícia, Krádež, luxusné hodinky
Zdroj: Webnoviny.sk - Indická polícia zaistila luxusné hodinky, patrili zosnulému futbalistovi Marodonovi © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.