Sobota, 28. marec 2020
Jasno  12,5 °C
Mimoriadne správy

Hádka o parkovacie miesto skončila strelou do hlavy, muž bol na mieste mŕtvy

 Webnoviny   9. marec 2020  37
Hádka o parkovacie miesto skončila strelou do hlavy, muž bol na mieste mŕtvy

9.3.2020 (Webnoviny.sk) - Konflikt pre parkovacie miesto pred nákupným centrom v americkej Atlante sa skončil smrťou jedného zo zúčastnených. Prípad sa stal v nedeľu, keď sa dve skupiny ľudí začali hádať o miesto na parkovisku, na tlačovej konferencii o tom informoval policajt Andrew Senzer.

Všetci následne odišli do vnútra, no keď sa neskôr opäť stretli na parkovisku, jedna osoba vytiahla zbraň a strelila bližšie neidentifikovanú obeť do hlavy, pričom tá na mieste zomrela.

Štyria podozriví ušli z miesta v aute, no o niečo neskôr havarovali. Všetci sa pokúsili z miesta nehody ujsť, avšak polícii sa podarilo jednu osobu chytiť. Zatiaľ nie je známe, či je vo väzbe strelec. Podľa tamojších médií je to už štvrtá streľba v rovnakom centre za uplynulé štyri mesiace.

Viac k témam: streľba, úmrtie, vražda
Zdroj: Webnoviny.sk - Hádka o parkovacie miesto skončila strelou do hlavy, muž bol na mieste mŕtvy © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.