Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko má nový duchovný symbol vo Vatikáne, Pellegrini hovorí o nádeji v čase napätia a neistoty doma aj vo svete – VIDEO, FOTO
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
Granát v batohu ukrajinského tínedžera náhodne vybuchol a zabil ho, zranil aj ďalších ľudí
MOSKVA 23. mája (WebNoviny.sk) - Separatistickí rebeli na východe Ukrajiny uviedli, že náhodný výbuch granátu v autobuse zabil jedného tínedžera a ďalšie tri osoby zranil.
Odporúčame:
Pri výbuchu v budove v Južnej Kalifornii zahynul muž a zasahovali desiatky hasičov
Hovorca rebelov Ruslan Jakubov povedal, že granát sa nachádzal v batohu, ktorý patril jednej z obetí utorňajšieho incidentu v meste Debalceve.
Zatiaľ nie je známe, kde mladík zobral nebezpečný predmet. Jakubov prezradil, že obete výbuchu majú od 14 do 16 rokov a boli na ceste domov zo školy.
Viac k témam: granát, tínedžer, Ukrajina, výbuch
Zdroj: Webnoviny.sk - Granát v batohu ukrajinského tínedžera náhodne vybuchol a zabil ho, zranil aj ďalších ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Kauza Mýtnik sa blíži k verdiktu, Špecializovaný trestný súd ukončil dokazovanie
Giving Tuesday v Červenom nose – žiaci vytvorili nový outfit klaunských áut, aby potešili deti v nemocniciach
Táto „obyčajná burina“ môže zachrániť vašu pečeň aj trávenie