Sobota, 13. jún 2026
Mimoriadne správy
- Pápež Lev XIV. sa z návštevy Španielska do Ríma vracal s meškaním. Po poruche lietadla využil vojenský špeciál
- Dovolenka 2026 bude drahšia. Polovica Slovákov mení plány, najviac zdražejú letenky
- Elon Musk sa stal prvým bilionárom sveta, akcie SpaceX po debute prudko vzrástli
- Technická porucha zdržala odlet pápeža Leva XIV. z Kanárskych ostrovov
- Putin vyhlásil, že ukrajinské dronové útoky majú rozdeliť ruskú spoločnosť
Francúzski záchranári vyrazili na pomoc rybárskej lodi, traja prišli pri akcii o život
Webnoviny 7. jún 2019 737
PARÍŽ 7. júna (WebNoviny.sk) - Pri západnom pobreží Francúzska sa v piatok prevrátil čln so záchranármi, ktorí vyrazili na pomoc rybárskej lodi vo vetrom rozbúrených vodách Atlantiku. Nehoda si vyžiadala tri životy.
Štyria ďalší záchranári sú podľa prefekta departementu Vendée v poriadku, naďalej však pokračuje pátranie po rybárskej lodi.
Nad pobrežím oceánu v oblasti Les Sables d'Olonn hliadkujú podľa Benoita Brocarta tri vrtuľníky a po rybároch pátrajú desiatky záchranárov.
Nárazy vetra dosahovali rýchlosť 120 kilometrov za hodinu a úrady odporúčajú vyhnúť sa tejto pobrežnej oblasti.
Viac k témam: záchranári
Zdroj: Webnoviny.sk - Francúzski záchranári vyrazili na pomoc rybárskej lodi, traja prišli pri akcii o život © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
USA varujú Turecko pred nákupom ruského protiraketového systému S-400
Fond na podporu umenia rozdelil výzvy, záujem o dotácie presiahol sto miliónov eur
Ministerstvo vnútra spúšťa tender na revitalizáciu a dostavbu športového centra polície
Ženy prejavujú menší záujem o kryptomeny ako muži, Slovensko je výrazne konzervatívnejšie než Maďarsko