Streda, 20. október 2021
Zamračené  13,2 °C
Mimoriadne správy

Estónsko preradilo Slovensko medzi stredne rizikové krajiny, menia sa aj podmienky vstupu

 Webnoviny  22. september 2021  62
Estónsko preradilo Slovensko medzi stredne rizikové krajiny, menia sa aj podmienky vstupu

22.9.2021 (Webnoviny.sk) - Estónsko zaradilo Slovenskú republiku od pondelka 20. septembra medzi stredne rizikové krajiny, ktoré označuje žltou farbou. Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR o tom informuje na svojej webovej stránke.

Viac o téme: Koronavírus


Pri vstupe do Estónska zo stredne rizikovej krajiny je potrebné predložiť okrem platného cestovného dokladu aj email o vyplnenom cestovnom formulári, negatívny výsledok testu, alebo sa testu podrobiť hneď po vstupe do krajiny, lekárske potvrdenie o prekonaní ochorenia COVID-19 za posledných šesť mesiacov alebo potvrdenie o úplnom zaočkovaní. Očkované osoby sú zároveň oslobodené od testovania sa.

Viac k témam: bezpečnostné opatrenia, cestovanie, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk - Estónsko preradilo Slovensko medzi stredne rizikové krajiny, menia sa aj podmienky vstupu © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.