Pondelok, 6. apríl 2020
Jasno  3,9 °C
Mimoriadne správy

Dvaja chlapci z Walesu týrali jahňa a nakoniec mu vypichli oči, dievčatá sa na tom smiali

 Webnoviny  19. február 2020  20
Dvaja chlapci z Walesu týrali jahňa a nakoniec mu vypichli oči, dievčatá sa na tom smiali

19.2.2020 (Webnoviny.sk) - Waleská polícia pátra po dvoch chlapcoch vo veku 12 až 13 rokov, ktorí neďaleko miesta svojho bydliska surovo týrali ovcu a nakoniec jej vypichli oči. Podľa videa, ktoré v stredu zavesila na Twitter waleská polícia, mali sadistické deti vyčíňať 9. februára pri meste Caernarfon na severe Walesu.

"Bohužiaľ, prichádzame s krutosťou do styku na dennej báze, je to súčasť nášho povolania, ale to, že deti sú schopné niečoho tak príšerného, nás šokovalo," uvádza polícia.

Deti sa podľa informácií polície snažili najprv hádzať týrané jahňa na iné ovce, potom zhodiť do potoka. Zviera celý čas bili a všemožne mu ubližovali, a nakoniec mu vypichli obe oči.

Opodiaľ údajne stála skupina siedmich dievčat, ktoré sa na celý výjav len pozerali a smiali sa.

"Vyzývame tieto deti: Nemajte bezsenné noci, porozprávajte sa so svojimi rodičmi, a urobte to, čo je správne," apeluje polícia na páchateľov a svedkov.

Viac k témam: týranie zvierat
Zdroj: Webnoviny.sk - Dvaja chlapci z Walesu týrali jahňa a nakoniec mu vypichli oči, dievčatá sa na tom smiali © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.