Utorok, 20. január 2026
Mimoriadne správy
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
- Trump vyzval Kubu na dohodu, kým nebude neskoro. Rubio by vraj mohol byť prezidentom
Donald Trump opäť zaútočil na médiá, nevedia oceniť jeho úspechy a píšu falošné odporné správy
WILKES-BARRE 3. augusta (WebNoviny.sk) - Americký prezident Donald Trump pokračuje vo svojich útokoch na médiá a novinárov, ktorí podľa neho píšu "falošné, falošné odporné správy".
Zároveň ich označil za svojich skutočných politických oponentov. Vyjadril sa tak vo štvrtok pred davom na politickom zhromaždení v meste Wilkes-Barre v americkom štáte Pennsylvania.
Odporúčame:
Trump obdržal nový list od Kim Čong-una, na Twitteri ho zhodnotil ako „veľmi milý“
Trump sa vo svojom prejave posťažoval, že médiá odmietajú oceniť jeho početné úspechy, medzi nimi napríklad summity so severokórejským lídrom Kim Čong-unom či ruským prezidentom Vladimirom Putinom. Pred zhromaždeným davom začal opisovať, ako vraví svojej žene, že "práve zastavil rakety odpaľované každé dve sekundy" a dosiahol ďalšie veci a čaká, že médiá sa budú k nemu "konečne správať dobre", ale nesprávajú sa.
Prezident tiež odmietol kritiku médií, že nebol dostatočne tvrdý na Putina. "Chceli, aby som tam šiel a mal boxerský zápas," povedal Trump a jedným dychom dodal: "Čo sa stalo s demokraciou?"
Viac k témam: Donald Trump
Zdroj: Webnoviny.sk - Donald Trump opäť zaútočil na médiá, nevedia oceniť jeho úspechy a píšu falošné odporné správy © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Švédska polícia zastrelila muža s Downovým syndrómom, s hračkárskou zbraňou nereagoval na výzvyNasledujúci článok
V Mexiku sa zrútila časť bane, pri nehode zahynuli najmenej traja ľudia
Konsolidácia je tak smutný príbeh, že tu už strácam svoj zmysel pre humor, tvrdí expremiérka Radičová – VIDEO
Pod Spišským hradom otvorili unikátny športový areál, Nordpark v Žehre spája pohyb a históriu
Vlani zanikalo viac firiem aj živností než kedykoľvek predtým, najviac živnostníkov ubudlo v stavebníctve