Pondelok, 15. december 2025
Mimoriadne správy
- Zelenskyj dúfa v podporu Američanov, podľa neho je najspravodlivejšou možnosťou „ostať tam, kde sme“
- Maďarsko sa nezrútilo po roku 1989. Ono už desaťročia stálo na umelých nohách, tvrdí psychiater Hunčík
- Rusko musí byť pod tlakom USA, aby pristúpil na kompromis, tvrdí Zelenskyj
- Španielska polícia rozbila gang pašujúci hašiš vrtuľníkmi z Maroka
- Streľba na pláži Bondi v Sydney si vyžiadala desať mŕtvych – VIDEO, FOTO
MOSKVA 8. mája (WebNoviny.sk) — Dolná komora ruského parlamentu schválila v utorok prevažnou väčšinou hlasov Dmitrija Medvedeva vo funkcii premiéra.
Odporúčame:
Aktualizované: Putin zložil ďalší prezidentský sľub, chce pokračovať v ekonomických reformách
Medvedeva na ďalšie funkčné obdobie deň predtým navrhol prezident Vladimir Putin. Ten sa v pondelok štvrtý raz ujal funkcie hlavy štátu.
Medvedev je ruským premiérom od roku 2012. Štyri roky predtým pôsobil ako prezident, zatiaľ čo premiérom bol Putin. Dôvodom výmeny funkcií boli obmedzenia mandátov stanovené v ústave.
Viac k témam: Dmitrij Medvedev, Rusko, Vladimir Putin
Zdroj: Webnoviny.sk - Dmitrij Medvedev ostáva premiérom Ruska, získal podporu parlamentu © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Kim Čong-un sa opäť stretol s prezidentom Si Ťin-pchingom
Keď sa brucho nadúva. Kniha, ktorá konečne hovorí nahlas o téme, o ktorej sa radšej mlčí
Atómové návyky: Workbook. Praktický návod, ktorý mení život po malých krokoch
Lacné kanvice z online trhovísk lákajú svojou cenou, ale predstavujú technické aj zdravotné riziko