Utorok, 22. október 2019
Jasno  12,7 °C
Mimoriadne správy

Chvíle hrôzy na súde vo Wilberi, muž obvinený z vraždy si počas pojednávania podrezal hrdlo

 Webnoviny  25. jún 2019  58
Chvíle hrôzy na súde vo Wilberi, muž obvinený z vraždy si počas pojednávania podrezal hrdlo

WILBER 25. júna (WebNoviny.sk) - V meste Wilber v americkom štáte Nebraska v utorok pokračoval súd s dvojicou podozrivou z vraždy bez prítomnosti jedného z obvinených, ktorý si počas pondelňajšieho pojednávania priamo v súdnej sieni podrezal hrdlo.

Mužovi v nemocnici zachránili život


Päťdesiatdvaročný Aubrey Trail v pondelok zrazu zakričal "Bailey je nevinná a všetkých vás preklínam!" a následne si ostrým predmetom podrezal hrdlo. Bailey Boswell, ktorú sa Trail snažil brániť, je druhá z obvinených, má 25 rokov a s Trailom spolu bývali.

Podľa Trailovho právneho zástupcu jeho mandantovi zachránili život v nemocnici, no na utorňajšie pojednávanie sa rozhodol neprísť.

So zavraždenou si dohodli stretnutie cez Tinder


Trail a Boswell sú obžalovaní z vraždy 24-ročnej Sydney Loofe, ku ktorej došlo v roku 2017. Loofe si na osudný deň dohodla s rovesníčkou Boswell rande cez zoznamovaciu aplikáciu Tinder.

"Pripravená na stretnutie!" písala nadšene Loofe ešte krátko pred dohodnutým časom stretnutia na sociálne siete. Od tohto stretnutia však bola nezvestná a po dvoch týždňoch našli policajti jej mŕtve telo.

Viac k témam: súd, vražda
Zdroj: Webnoviny.sk - Chvíle hrôzy na súde vo Wilberi, muž obvinený z vraždy si počas pojednávania podrezal hrdlo © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.