Nedeľa, 25. september 2022
Oblačno  11,6 °C
Mimoriadne správy

Český prezident Zeman musel byť opäť hospitalizovaný v nemocnici

 Webnoviny  10. október 2021  129
Český prezident Zeman musel byť opäť hospitalizovaný v nemocnici

10.10.2021 (Webnoviny.sk) - Český prezident Miloš Zeman je opäť v nemocnici. Médiám to bez ďalších podrobností potvrdila hovorkyňa Ústrednej vojenskej nemocnice (ÚVN) v Prahe, informuje spravodajský portál TN.cz. Zeman sa predtým v nedeľu na zámku v Lánoch stretol s premiérom Andrejom Babišom, aby s ním prejednal výsledky volieb.

Novinárom sa premiér vyhol a zámok opustil bez vyjadrenia. Presnejšie informácie o zdravotnom stave hlavy štátu poskytne na tlačovej konferencii o 14:00 jeho ošetrujúci lekár, uviedla hovorkyňa ÚVN Jitka Zinke.

Prezidenta v pondelok na zámku v Lánoch navštívil riaditeľ ÚVN Miroslav Zavoral. Podľa vyjadrenia nemocnice išlo o vopred dohodnutú pravidelnú návštevu súvisiacu s poskytovaním zdravotnej starostlivosti. Minulý mesiac Zeman v rámci rekondičného pobytu strávil v ÚVN zhruba desať dní.

Viac k témam: Nemocnica
Zdroj: Webnoviny.sk - Český prezident Zeman musel byť opäť hospitalizovaný v nemocnici © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.